Opinie o piszemyprace.pl

 1. 8 miesięcy temu

  Admin

  27 wrz 2019 Administrator

  Opinie o piszemyprace.pl

 2. właściciel serwisu: edu-KREACJA firma polska
  możliwość kontaktu: email, czat
  inne serwisy: superdyplom.pl
  sposób obsługi: panel klienta
  ilość redaktorów: 16
  dziedziny: Zarządzanie, Turystyka i rekreacja, Pedagogika, Administracja, Kosmetologia, Transport i logistyka, Pielęgniarstwo, Psychologia, Geodezja, Górnictwo i geologia, Socjologia

 3. O serwisie dowiedziałem się z polecenia znajomej, zarywałem wiele weekendów pisząc swoją pracę magisterską, utknąłem na rozdziale badawczym, zleciłem im cześć badawczą, dosyć sprawnie poszło, poprawki promotora gratis, poprawili mi też literaturę w części teoretycznej

 4. Usunięto 7 miesięcy temu przez eduKREATOR
 5. ja polecam serwis http://www.piszemyprace.pl , dobrze zajęli się moją pracą. Co prawda nie obyło się bez poprawek, ale bez problemu się nimi zajęli i pracę oddałem w terminie.

 6. Jakiś czas temu pomagali w stworzeniu fragmentu mojej pracy magisterskiej. Muszę przyznać, że mają świetną kadrę, która zna się na rzeczy. A co najważniejsze trzymają się ustalonych warunków i wytycznych.

 7. Zleciłem im część badawczą, ankietę i opracowanie wyników badań w ciągu dwóch tygodni zrealizowali zlecenie.

 8. Witam wszystkich napisałem do piszemyprace.pl ponieważ potrzebowałem pomocy. Na innej stronie zostałem oszukany. Czas już mnie gonił, więc skorzystałem z usług na tej stronie. Z uwagi na szybki czas realizacji pracy zapłaciłem z góry całą kwotę. Zostało czekać na pracę, i po 2 tygodniach praca była u mnie.

 9. 7 miesięcy temu

  a czy można im zlecić jakiś mały fragment pracy??? na przykład tylko rozdział badawczy ???

 10. Firma przyjmuje zlecenia na całe prace (zwykle oferują duży rabat), oraz na fragmenty opracowań - tylko teoria, tylko metodologia, tylko badania.

 11. Witam. Skorzystałam z usług ponieważ nie miałam czasu na pisanie a czas już mnie gonił. Obroniłam się więc świetnie.

 

lub zarejestruj się, aby odpowiadać.